Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
15.01 16:40 - Нада - Една китара и една хармоника 1972
Автор: virtu Категория: Тя и той   
Прочетен: 91 Коментари: 0 Гласове:
0
Una chitarra e un"armonica - Nada (Videoclip del 1972)
Той е вагабонтин като мен,

Безцелно, като мен.

Свиреше на китара и хармоника.

Аз пеех и той с мен,
Аз пеех , а той свиреше.

Lui, vagabondo come me
Senza meta, come me

Lui suonava una chitarra ed un"armonica
Io, io cantavo e lui con me
Io cantavo e lui suonava varavan, blem, blem
Noi eravamo solo due
Per i primi tempi e poi Dieci, venti, cento, mille e tutti dietro a noi E per paesi e per cittа Tutti insieme cantavamo varavan, blem, blem Va, varavan, varavan, blem, blem E c"и, c"и chi nasce e resta lм E chi gira il mondo e va E va dietro una chitarra ed un"armonica Io nella notte stretta a lui Con le stelle sopra noi, vara-varavan, blem, blem Va, varavan, varavan, blem, blem Poi venne l"alba e mi svegliai Riconobbi casa mia Era stato tutto un sogno, che malinconia E tutto il mondo mi crollт E negli occhi miei spuntт la prima lacrima Ma vidi sotto casa mia Un ragazzo nella via Che suonava una chitarra ed un"armonica No, non sognavo, c"era lui Che guardandomi suonava varavan, blem, blem Va, varavan, varavan, blem, blem https://www.youtube.com/watch?v=rlQeiCfruu0

 


Гласувай:
0Следващ постинг
Предишен постинг

Няма коментари
Вашето мнение
За да оставите коментар, моля влезте с вашето потребителско име и парола.
Търсене

За този блог
Автор: virtu
Категория: Тя и той
Прочетен: 1609357
Постинги: 1028
Коментари: 1574
Гласове: 8566
Архив
Календар
«  Март, 2023  
ПВСЧПСН
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031